Sosyal Medya Yönetimi

İşletmeler için sosyal medya araçlarını kullanmak profesyonellik gerektirir. Sosyal medya ağları sayesinde işletmeler ürünlerini pazarlayabilir, direkt olarak hedefledikleri müşteri kitlesine yönelik reklam yapabilir ve potansiyel müşterilere ulaşabilirler.
Erarslan Yazılım ve Dijital Ajans olarak işletmenizin varolan sosyal medya hesaplarını güçlendirebiliriz. Hesabınızın olmadığı sosyal medya ağları için profesyonel hesaplar oluşturabiliriz. Sosyal medya ağları için görseller tasarlayıp, bildirimlerde bulunabiliriz. Bununla birlikte yeni takipçiler yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz insanlarının çoğu; yaş, cinsiyet, bölge farketmeksizin sosyal medya ağlarına üye olmuş durumdadır. Akıllı telefon uygulamaları sayesinde bilgisayar olmadan da bağlanılabilen sosyal medya ağları, büyük küçük demeden her kesimden insanın önemli vakit geçirdikleri sanal ortamlar haline gelmiş durumdadır.
Sosyal medya ağlarının bu kadar çok kullanımı, bu ağları büyük bir pazar haline dönüştürmüştür. İster küçük bir işletme olsun isterse büyük bir holding olsun sosyal medya ağları üzerinden işletmeler, hem ürünlerini pazarlayıp satabiliyorlar, reklamlarını yapabiliyorlar hem de direkt olarak müşteri ya da potansiyel müşterileriyle irtibata geçip halkla ilişkilerini geliştiriyorlar. Bununla birlikte ürün ya da hizmetlerini müşterilerinin yorumları, geri bildirimleriyle şekillendiriyor, buna göre düzenleyebiliyorlar.